Loading


GOŁDAP. Trzy uczestniczki projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi od początku maja br. biorą udział w zawodowym kursie kwalifikacyjnym fryzjer stylista-kolorysta. Jego program zakłada m.in.: projektowanie fryzur, pielęgnację włosów, elementy stylizacji fryzur, strzyżenie i koloryzację włosów a także organizację i prowadzenie salonu fryzjerskiego. Kurs odbywa się w nowoczesnych pracowniach, wyposażonych w m.in.: stanowiska fryzjerskie, myjnię oraz sprzęt fryzjerski, treningowe główki fryzjerskie ze statywem.

Po zakończeniu kursów zawodowych uczestniczki zostaną skierowane na 3-miesięczny płatny staż zawodowy, podczas którego poszerzą wiedzę zdobytą w czasie kursów zawodowych oraz rozwiną umiejętności wykorzystania jej w praktyce. Zdobędą też cenne doświadczenie zawodowe.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!