Loading


GOŁDAP. Na zaproszenie rodzica, pana Krzysztofa Zaręby, 11 maja uczniowie klas 0-3 odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Gołdapi.

Funkcjonariuszka policji pani Marta Andruczyk przedstawiła pracę policjantów, pokazała pomieszczenia komendy oraz sprzęt. Dzieci wzięły udział w scence, która pokazywała konsekwencje niezapinania pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Na parkingu policyjnym obejrzeliśmy wóz patrolowy, zaprezentowano nam sygnały świetlne i dźwiękowe. W powrotnej drodze do szkoły zaszliśmy do cukierni na smaczne lody. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele pozytywnych wrażeń.

Dziękuję rodzicom: pani Agnieszce Żurawskiej (pracownicy cukierni) i panu Krzysztofowi Zarębie (policjantowi) za zaproszenie.

B. Hornostaj
SP5 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!