Loading


GOŁDAP. 30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 oddziały przedszkolne oraz uczniowie klas 1-7 w dość nietypowy sposób uczcili zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzień, w którym Polakom towarzyszą refleksje o szczytnych kartach historii Polski.

Wspólnym wysiłkiem wszystkich uczniów 150 metrowa flaga państwowa, przygotowana w ubiegłym roku przez uczniów i rodziców, została rozwinięta tworząc serce, które momentami w trakcie żywiołowych działań przejętych uczniów, przypominało kształt Polski. W środku umieściliśmy krótkie, hasło będące przesłaniem akcji: „KOCHAM CIĘ POLSKO”.

Zaangażowanie dzieci i młodzieży, radosny nastrój podsycany przez piękne wiosenne słońce sprawiło, że dzień ten na długo pozostanie w pamięci młodych ludzi, przypominając o tym, co najważniejsze w tym święcie - szacunek dla symbolu narodowego i dumę z tego, że jesteśmy Polakami.

Dzięki takim wydarzeniom doskonale integruje się zróżnicowana wiekowo społeczność szkolna.

organizatorzy
SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!