Loading


OSTRÓDA. W ostródzkim zamku odbyły się Wojewódzkie Prezentacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP, których współorganizatorem był Hufiec Pracy w Ostródzie. Patronat nad nimi objął wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, który przesłał list gratulacyjny skierowany do młodzieży. Na przegląd artystyczny przybyli zaproszeni goście, uczestnicy wraz z opiekunami z jednostek OHP z całego województwa prezentując swoje talenty w czterech kategoriach: śpiew, taniec, teatr i rękodzieło. Uroczystość rozpoczęli: wojewódzki komendant OHP Dariusz Rudnik oraz komendantka hufca w Ostródzie Teresa Wojtowicz, którzy powitali przybyłych gości.

Po części oficjalnej rozpoczęły się prezentacje artystyczne. W tym roku w części konkursowej znalazły się 24 różne występy. W ocenie jury poziom zmagań konkursowych był bardzo wysoki i wyrównany. Na scenie w utworze „Nigdy więcej” zaprezentowała się uczestniczka CKiW OHP w Gołdapi Anna Barszczewska. Utwór będzie reprezentowała również podczas VIII Festiwalu Kultury Młodzieży OHP w Lublinie. Nagrodę główną w kategorii prace plastyczne zdobyła uczestniczka CKiW OHP w Gołdapi Ewelina Soroka za pracę pt.„Niezbędne w kuchni”, a za pracę w kategorii rękodzieło artystyczne pt. ,,Stojak na butelki” Konrad Kowalewski. Prace kwalifikują się tym samym do udziału w VIII Festiwalu Kultury Młodzieży OHP w Lublinie: Wyróżnienie również otrzymało rękodzieło artystyczne pt. ,,Rowerek donica”. wykonane przez Jakuba Turczyka oraz Bartłomieja Grzybowskiego. Prezentacje w ostródzkim zamku zakończyły się pamiątkowym zdjęciem zwycięzców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

kadra wychowawcza CKiW OHP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!