Loading


GOŁDAP. Aż siedmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi sięgnęło po najwyższe laury w tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Uczniowie zmagali się z zadaniami gramatycznymi, leksykalnymi oraz z wiedzy o krajach anglojęzycznych. Wśród wielu uczestników wyłoniono laureatów oraz finalistów językowej rywalizacji. Maja Milewska i Sylwia Milewska zostały wyróżnione najwyższym tytułem w konkursie – tytułem laureata, zaś Brunon Becz, Aurelia Nowak, Julia Ojrzyńska, Sebastian Szczodruch oraz Gracjan Woronowicz uzyskali zaszczytne tytuły finalistów konkursu. (MG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!