Loading


GRABOWO. W marcu dzieci z oddziałów przedszkolnych SP w Grabowie wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” w Pięknej Górze pod Giżyckiem. Przedszkolaki wzięły udział w projekcie edukacyjnym pt. „Pogoń za Wielkanocnym Zającem”. Głównym celem zajęć było zapoznanie z tradycjami i zwyczajami świąt wielkanocnych. Poszczególne zadania zorganizowano w formie przeróżnych gier i zabaw. Maluchy chętnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanym programie (wielkanocne obyczaje, wiosenny teatr, wielkanocne wypieki, aleja wielkanocna, balonowy świat). Na pamiątkę pobytu w ośrodku każde dziecko otrzymało „Dyplom za wspaniała zabawę z Kurczakami i pomoc w złapaniu Wielkanocnego Zająca”.

Beata Borkowska
SP w Grabowie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie