Loading


GOŁDAP. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas młodszych Szkoły Podstawowej w Galwieciach wzięły udział w wycieczce szkolnej do Suwałk. Na wycieczkę razem z dziećmi pojechali również ich rodzice. Wspólnie obejrzeli przedstawienie teatralne „Zuzia i przyjaciele”.

Zarówno dzieci jak i ich rodzice oglądając spektakl doświadczyli wielu przeżyć, z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów. Efektom świetlnym towarzyszyła oprawa muzyczna a piosenki pomagały zrozumieć uczucia postaci, wprowadzały bajkowy nastrój. Zuzia wzruszyła wszystkich swoją historią. Spektakl bardzo podobał się zarówno dzieciom jak i dorosłym. To przedstawienie pozostanie na długo w naszej pamięci. Był to miło spędzony wspólnie czas.

Joanna Kołosza

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie