Loading


GALWIECIE. 12 marca gościliśmy w naszej szkole panią Magdalenę Nagłoską-Hołdys. Przeprowadziła ona zajęcia ph. „Zachowaj trzeźwy umysł. Bezpieczeństwo w internecie”. Dzieci z grupy przedszkolnej oraz uczniowie klas 1-2 dowiedzieli się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w internecie oraz jak temu zapobiec. Dowiedzieli się jaką krzywdę mogą im wyrządzić postacie - śmieciuchy: Bełkot, Śmieciarz, Kłamacz, Kradziej. Filmik „Zamęt w głowie” pokazał im, w jaki sposób możemy uzależnić się od internetu, natomiast filmik „Jak zdrowo korzystać z urządzeń cyfrowych” jak temu zapobiec. Na koniec spotkania pani Magda przeprowadziła quiz. Za poprawne odpowiedzi dzieci otrzymały książeczki - kolorowanki nt. bezpieczeństwa oraz kalendarze.

JZ, Szkoła Podstawowa w Galwieciach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!