Loading


GOŁDAP. 23 lutego czterolatki „Delfinki” z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 wybrały się na kulig do Lasu Kumiecie. Dla wielu z nich był to pierwsza jazda saniami, pierwsze pieczenie kiełbasek przy ognisku a zarazem świetna zimowa przygoda. Dzieci czynnie uczestniczyły w zajęciach z panią Barbarą Jagłowska z Nadleśnictwa Gołdap. Dzięki niej poznały ciekawe informacje dotyczące życia dzikich zwierząt, dowiedziały się, jak mogą pomóc głodnym zwierzętom podczas zimy. Mroźna i śnieżna aura wcale nie sprzyja zwierzętom i ptakom, dlatego dzieci przyniosły ze sobą warzywa, które z pomocą pań rozłożyły pod paśnikiem w lesie. Na pewno znajdą się zwierzęta, które chętnie skorzystają ze stołówki.

Serdecznie dziękujemy przewodniczącemu rady rodziców panu Krzysztofowi Jurewiczowi oraz firmie Dudi Bus za zorganizowanie nieodpłatnego transportu.

Ewa Kulikowska, Małgorzata Stankiewicz

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!