Loading


GOŁDAP. W tym roku pięciolatki A z SP3 w Gołdapi postanowiły uczcić swoje babcie i swoich dziadków w szczególny sposób. Z okazji ich święta przygotowały montaż słowno-muzyczny. Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki o czasach, kiedy babcia była małą dziewczynką, a dziadek biegał za piłką. Niejednemu z gości łza się w oku zakręciła ze wzruszenia na wspomnienie tych beztroskich chwil. Była również mowa o nowoczesnej babci, która nie założy kapcia, woli getry od spódnicy, a gdy zje ciasto, to zaraz ćwiczy. Przedszkolaki wcieliły się także w rolę babć przechwalających się swoimi wnuczętami i rozsądnych wnuków. Dzieci śpiewały i tańczyły, sprawiając tym radość licznie przybyłym gościom. Zaprosiły też drogich seniorów do wspólnej zabawy. Na koniec wnuczęta wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a babcie w podziękowaniu za przedstawienie poczęstowały dzieci słodyczami. Wytworzyła się naprawdę miła, rodzinna atmosfera.

Jolanta Naumowicz- Repucha

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!