Loading


GOŁDAP. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak można podsumować tegoroczny bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi. W dniach 16, 17 i 18 stycznia odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa zorganizowana przez dyrekcję szkoły, radę rodziców, kadrę pedagogiczną oraz sponsorów.

Jako pierwsi bawili się najmłodsi wychowankowie SP3: przedszkolaki wraz z rodzicami. Następnego dnia szalona zabawa towarzyszyła dzieciom z klas 1-3 . Ukoronowaniem trzydniowej imprezy były tańce starszych dzieci z klas 4-7. Organizatorzy zapewnili piękne, karnawałowe dekoracje, energiczną muzykę i upominki dla wszystkich dzieci. Pojawił się Święty Mikołaj, piękna królewna i sympatyczne bajkowe stwory.

W każdym dniu balu największą atrakcją był wybór królowej i króla. Przebrania były tak pomysłowe i atrakcyjne, że wybór najpiękniejszych sprawił członkom jury nie lada kłopot. Najwyżej ocenione zostały przebrania wykonane własnoręcznie. Nagroda za włożony w przebranie trud okazała się adekwatna. Zwycięzcy otrzymali tablety oraz inne atrakcyjne upominki.

Przez wszystkie 3 dni imprezę prowadził przewodniczący rady rodziców Krzysztof Jurewicz. Na zakończenie imprezy dyrektor szkoły Leszek Retel obiecał, że bal odbędzie się również za rok.


fot. Monika Wójtowicz, Andrzej Puza

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!