Loading


GOŁDAP. Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego człowieka. Dziadkowie czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków zawsze poświęcą czas, potrafią pocieszyć, przytulić, są cierpliwi, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Z tego właśnie powodu 9 lutego w podzięce za ich wielkie serce 4-latki "Żółwiki" przygotowały montaż słowno-muzyczny. Wychowawczynie witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych pociech prezentujących piosenki, tańce, wiersze oraz zabawną inscenizację pt. "Babcia w okularach". Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było życzenia, które bardzo wzruszyły gości. Wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania były konkurencje przygotowane specjalnie dla naszych gości. Babcie z pomocą wnucząt ubijały pianę z białek, natomiast dziadkowie musieli poradzić sobie z wbijaniem gwoździ. Wszyscy uczestnicy doskonale podołali wyzwaniom i otrzymali dyplom "Super Babci" i "Super Dziadka". Nie mogło zabraknąć słodkości i ciepłej herbaty. Ten niezwykły dzień, pełen wzruszeń radości i uśmiechu na długo pozostanie w naszej pamięci.

wychowawczynie Anita Grzymała i Sylwia Forysiak-Kondratowicz
oddział przedszkolny w SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!