Loading


GOŁDAP. Dzieci z grupy „Delfinki” z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wzięły udział w w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Krecik poznaje Polskę”.

5 lutego do grupy czterolatków przybył nieoczekiwanie bajkowy gość Krecik. Dzieci bardzo serdecznie przywitały go w swojej sali. Z ciekawością słuchały informacji o rodzinnym mieście Krecika i oglądały jego pamiątki, które ze sobą zbierał w drodze do nas. W podziękowaniu za przywiezienie ze sobą wspaniałych skarbów, z podróży do nas „Delfinki” pokazały mu najciekawsze miejsca naszego miasta.

7 lutego dzieci wraz z wychowawczyniami postanowiły zabrać Krecika na wspólną wycieczkę na tężnie i do groty solnej. W trosce o zdrowie gościa Delfinki z wychowawczynią wykonały na szydełku czapkę i szalik, aby było mu ciepło podczas wycieczki. W grocie solnej Krecik odpoczywał na fotelu i bawił się z dziećmi w soli.

Po powrocie z wycieczki dzieci wykonały portret gościa. Resztę dnia „Delfinki” z gościem spędziły na wspólnej zabawie. Na pożegnanie wychowawczynie przygotowały sernik na zimno w kształcie kopca kreta.

Serdecznie dziękujemy przewodniczącemu rady rodziców panu Krzysztofowi Jurewiczowi oraz firmie Dudi Bus za zorganizowanie nieodpłatnego transportu do groty solnej.

Ewa Kulikowska, Małgorzata Stankiewicz

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!