Loading


GOŁDAP. 8 lutego klasy 0-3 wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Suwalskiego Ośrodka Kultury na spektakl muzyczno-taneczny pt. „Zuzia i przyjaciele”.

Sztukę obejrzeliśmy w głównej sali teatru im. Andrzeja Wajdy. Po zajęciu miejsc, z niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie przedstawienia. Wielu uczniów w teatrze było po raz pierwszy. Gdy rozbłysły światła reflektorów, a na scenę weszli aktorzy, dzieci momentalnie wczuły się w klimat przedstawienia. Główną bohaterką była Zuzia, która swoją rolą pokazała nam różnicę między byciem hojnym, a rozrzutnym. Przypomniała też dzieciom, że warto być samodzielnym, odważnym, ufać przyjaciołom i nie poddawać się, bo nawet z najtrudniejszej sytuacji zawsze jest wyjście. Ten dynamiczny spektakl był jednocześnie koncertem wypełnionym tańcem i piosenkami. Barwna scenografia oraz efekty specjalne podkreślały wyjątkowość sztuki. Po przedstawieniu rozległy się gromkie brawa. Ta wycieczka została pozytywnie oceniona przez najmłodszych uczniów.

Barbara Hornostaj
SP 5 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!