Loading


GOŁDAP. „Mówię wam, mówię wam jakich fajnych dziadków mam...” . Aby potwierdzić słowa tej piosenki dzieci z oddziału 0c Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków na przygotowaną przez siebie uroczystość.

W pięknych, pełnych czułości, miłości i humoru wierszach zapewniły o swojej miłości i wdzięczności. Tańcem i piosenkami podziękowały babciom i dziadkom za ich troskliwość, czułość, miłość, cierpliwość i czas, który im poświęcają. Z dużym wdziękiem i sporą dawką humoru zaprezentowały oryginalną wersję znanego wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”, która wywołała wśród zaproszonych gości salwy śmiechu i burzę oklasków. Na zakończenie mali artyści obdarowali swoich bliskich piernikowymi sercami i zapewnili, że ich małe serduszka biją mocno z miłości do nich.

Życzymy wszystkim babciom i dziadkom, aby miłość i szacunek ich wnuków zawsze trwały i aby mogli nieustannie cieszyć się tą cudowną, niepowtarzalną więzią łączącą wnuków z ich dziadkami.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu strojów.

wychowawczynie: Alicja Kłoczko i Alicja Falińska

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!