Loading


GRABOWO. 20 stycznia spotkaliśmy się w naszej szkole w radosnej atmosferze zabawy i nadchodzącego odpoczynku. Pierwszy dzień ferii zimowych w naszym przypadku stał się także ostatnim dniem wyjątkowych, wesołych zajęć szkolnych.

Wspólna zabawa odbyła się w dwóch częściach: rano - najmłodsi wychowankowie bawili się wspólnie z rodzicami i swoimi wychowawczyniami; popołudniu - starsi uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej. Wszyscy poruszani doskonałą muzyką, przygotowaną przez naszych szkolnych DJ-ów, którzy – trzeba im to przyznać -spisali się na medal. Brawo chłopaki z 3 gimnazjum! Sala gimnastyczna wyglądała cudownie - biel łańcuchów wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów upiętych w prześliczne girlandy zrobiła na obecnych duże wrażenie, zatem szczególnie dziękujemy pani Agnieszce Pruszyńskiej.

Najmłodsi uczniowie bawili się w rytm wesołej muzyki, odwiedził ich także mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty. Choinkę uatrakcyjniły również występy naszych uczniów, gdyż każda klasa przygotowała pod okiem wychowawcy jakiś montaż muzyczny. Dzieci pięknie śpiewały i tańczyły, a widownia biła brawa. Na rannej choince rodzice przygotowali też kiermasz ciast, dzięki czemu można było sobie osłodzić zabawę. Tańce i „fruwańce” dominowały także na drugiej części balu. Jedni i drudzy uczestnicy naszej imprezy mogli podziwiać taniec naszej małej grupy tanecznej prowadzonej przez panią Beatę Perżyło.

Zabawa była przednia, aż nie chciało się nam rozstawać. To najlepsza zapowiedź udanych ferii zimowych.
Brygida Mościńska, SP Grabowo

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!