Loading


GALWIECIE. 22 stycznia w Szkole Podstawowej w Galwieciach odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich. Tego dnia świetlica wiejska zamieniła się w salę balową. Do zabawy zachęcał DJ, który wraz ze swoimi pomocnikami minionkami przygotował wiele atrakcji.

Impreza rozpoczęła się występami poszczególnych klas, które rywalizowały o puchar dyrektora. Jako pierwsi zabawę rozpoczęli uczniowie klas młodszych. Uśmiechnięte buzie, przepiękne stroje i występy dostarczyły dużo emocji i radości. Następnie przyszedł czas na występy klas starszych. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności sceniczne i taneczne. Zwycięzcami okazały się uczennice klasy 4, które otrzymały puchar dyrektora. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Następnie przyszedł czas na zabawę taneczną, gdzie wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Na koniec zabawy pojawił się mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Następne spotkanie z mikołajem już za rok.

SP Galwiecie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!