Loading


GOŁDAP. W oddziałach przedszkolnych SP3 odbył sie spektakl teatralny pt. „Betlejemska Dobranocka". który został przygotowany przez dzieci z grupy 5-latków. W gronie zaproszonych gości znaleźli się rodzice, dziadkowie oraz dzieci z wychowawczyniami pozostałych grup przedszkolnych.

„W Betlejem pewnego wieczoru, kiedy Matka Boska układała synka do snu, wydarzyło się coś bardzo, bardzo dziwnego..." - tymi słowami rozpoczęto tegoroczne jasełka. Było dość oryginalnie, gdyż dzieci przebrane za postacie z bajek, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki nie tylko po polsku, ale również po angielsku. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Dziewczynka z zapałkami zostawiła u żłóbka zapałki, Pinokio swój długi nos i ośle uszy, Czerwony Kapturek koszyczek pełen słodkości, a stary rybak złotą rybkę. Nad całością czuwali aniołowie. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujących na scenie nagrodzono gromkimi brawami, które były uznaniem za zainscenizowanie wyjątkowych jasełek.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji oraz przygotowanie pięknych strojów.

Joanna Słupecka, Renata Namiotko - wychowawczynie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!