Loading


GOŁDAP. 3 stycznia gimnazjaliści z SP5 udali się na wycieczkę do Olsztyna, w ramach której uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. „Tango” wg fenomenalnej sztuki Sławomira Mrożka, poruszającym tematykę: buntu, konfliktu pokoleń, świata zasad i idei a także cykliczności form władzy. Po zakończeniu tej iście duchowej uczty uczniowie przeszli do Escape Room’u, gdzie fantastycznie bawili się w pokojach tematycznych, rozwijając zdolności detektywistyczne i rozwiązując zagadki. Ostatnim punktem programu była wizyta w papugarni, która przyniosła młodzieży wiele niezapomnianych wrażeń i ujawniła liczne predyspozycje nastolatków.

Aneta Wojnar-Konopka

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!