Loading


GRABOWO. 13 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych SP w Grabowie wyruszyły do Wioski św. Mikołaja w Pięknej Górze koło Giżycka. Przedszkolaki spędziły tam miło czas realizując program edukacyjny związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Na maluchy czekały elf Pracuś i elf Księżniczka, które zaopiekowały się swymi gośćmi i przeprowadziły zajęcia według programu. Były to: pokój tradycji, bożonarodzeniowa poczta, cukiernia pani Mikołajowej, plac zabaw im. Rudolfa Czerwononosego, komnata św. Mikołaja. Na pamiątkę pobytu każdy uczestnik wycieczki otrzymał certyfikat poświadczający przejście szkolenia na pomocnika św. Mikołaja.

SP w Grabowie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!