Loading


GOŁDAP. Dzień imienin Mikołaja przyniósł "Żółwikom" mnóstwo niespodzianek. Od rana przedszkolaki brały udział w zabawach, których motywem przewodnim był święty rozdający prezenty. Dzieci wiedząc, iż 6 grudnia mogą liczyć na drobne upominki z niecierpliwością czekały na jego wizytę. Zachęcone przez wychowawczynie udały się do szatni. Tam ujrzały nie tylko ślady pozostawione przez świętego Mikołaja, ale i drobne upominki, które im ofiarował. Śnieżne kule i reniferowe lizaki sprawiły przedszkolakom ogromną radość. Uwieńczeniem dnia pełnego pozytywnych emocji było narysowanie przez każdego "Żółwika" listu do św. Mikołaja. Korespondencja trafiła do specjalnie przygotowanej świątecznej skrzynki pocztowej, do której dostęp ma jedynie M.....j.

Sylwia Forysiak-Kondratowicz, Anita Grzymała
4-latki A, SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!