Loading


GRABOWO. 30 listopada odbyła się w naszej szkole impreza andrzejkowa dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Podczas tej zabawy najwięcej czasu zajmowały wróżby związane z wieczorem św. Andrzeja. Uczniowie klasy 3b kultywując tradycję andrzejkową przygotowali wszelkiego rodzaju wróżby i zabawy andrzejkowe . Z ogromnym entuzjazmem zaprosili gości do sali wróżb. Największą popularnością cieszyła się zakręcona butelka, która wskazywała najbliższą przyszłość. Każdy zainteresowany mógł sobie wywróżyć przyszły: zawód, męża , żonę czy też długie szczęśliwe życie . Gdyby jednak coś smutnego udało się wyciągnąć z kapelusza na straży dobrego humoru stała wróżka. Natychmiast zapewniała, że jest to tylko zabawa i tak należy to traktować. Dzieci z ogromnym zapałem przekłuwały czerwone serduszka, by poznać imię przyszłej ukochanej lub umiłowanego. W tle słychać było spokojną, relaksacyjną muzykę, a kolorowe światła wprawiały w dobry nastrój . Wszyscy uczniowie chętnie korzystali z usług wróżek i wróżbitów a następnie wspólnie wywijali tańce-hulańce na szkolnym parkiecie. Dyskoteka to zawsze długo oczekiwany moment przez naszych roztańczonych uczniów. Miłym zakończeniem imprezy andrzejkowej był słodki poczęstunek. Natomiast starsi uczniowie z klas 4-7 oraz gimnazjaliści uczestniczyli tylko w dyskotece z muzyką przygotowaną przez nich samych.

SP w Grabowie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!