Loading


GOŁDAP. 10 listopada klasy 4c i 4e ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wybrały się na wycieczkę do Białegostoku. Atrakcji było co niemiara! Najpierw uczniowie obejrzeli spektakl w Teatrze Lalek pt. „Cudowna lampa Aladyna”. Później mieli możliwość wziąć udział w warsztatach, tworzyć pacynki do lektury pt. „Akademia Pana Kleksa”, a nawet wyjść na scenę i z bliska zobaczyć scenografię dopiero co obejrzanej sztuki. Po twórczych zajęciach przyszedł czas na totalne szaleństwo w Parku Trampolin. Na zakończenie odwiedziliśmy multimedialne Muzeum Mleka w Grajewie. Tutaj uczniowie również mogli wykazać się kreatywnością i np. eksperymentować z mlekiem, barwnikami, płynem do mycia naczyń. Wszyscy zgodnie uważamy, że wycieczka była bardzo pouczająca, a jednocześnie zachwycająca. Wycieczka zorganizowana została przez Annę Karwowską we współpracy z Małgorzatą Obarą i przy nieocenionej pomocy Anny Jurewicz i Renaty Dziobkowskiej.

SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!