Loading


GOŁDAP. 24 listopada z inicjatywy szkolnego koła wolontariatu, aktywu świetlicowego „Sówki” i samorządu uczniowskiego w naszej szkole zostały zorganizowane szkolne andrzejki. Poszczególne klasy wraz z nauczycielami, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, brały udział w zabawach i wróżbach, które były prowadzone przez wcześniej wyznaczonych uczniów. Nie zabrakło też słodkiego akcentu. Warto przy tym nadmienić, że wszystkie wypieki, które pojawiły się podczas andrzejek, są wynikiem pracy uczniów i ich rodziców, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Największą frajdę zabawy andrzejkowe sprawiły najmłodszym podopiecznym. Dla nich była to pierwsza taka zabawa w nowej szkole.

szkolne koło wolontariatu
samorząd uczniowski

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!