Loading


GOŁDAP. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, organizator konkursu „Selfie+ 2017”, ogłosiła listę jego laureatów. Z radością przyjęliśmy wiadomość, iż zdjęcie wykonane podczas realizacji projektu „Europejskie rzemiosło” zajęło drugie miejsce w kategorii „Pokaż nam plusy swojego Erasmusa+”.

„Selfie+ 2017” to ogólnopolski konkurs fotograficzny, mający na celu promocję i wyróżnienie najciekawszych zdjęć prezentujących działania projektowe w ramach programów: Erasmus+ i PO WER, a także Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży i Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi zgłosiło do konkursu zdjęcie zatytułowane „Czy kobieta może być stolarzem?” przedstawiające uczestniczkę projektu „Europejskie rzemiosło” podczas zagranicznego stażu zawodowego. Projekt dotyczył organizacji staży zawodowych dla 32 uczniów kształconych w zawodzie: kucharz, stolarz oraz mechanik pojazdów samochodowych i został zrealizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erasmus+.

Magdalena Mackiewicz
CKiW OHP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!