Loading


OLECKO/GOŁDAP. W Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku odbył się XV Regionalny Turniej Gry w Warcaby Klasyczne Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie "Warcyk 2017". ZPEW w Gołdapi reprezentowało sześciu warcabistów, którzy od lat doskonalą swoje umiejętności na zajęciach koła warcabowego prowadzonego przez wieloletnią pracownicę naszej placówki panią Zofię Dzierwę, obecnie wolontaruiszkę. Nasi zawodnicy odnieśli ogromny sukces zdobywając dwa pierwsze miejsca. W kategorii szkół podstawowych najlepszym warcabistą został Gracjan Bloda, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce wywalczył Damian Sztabiński. Tuż za podium uplasowali się Gabriel Mróz (4), Paweł Muszyński (4), Marta Pawińska (5) oraz Wiktor Karp (6). Gratulujemy wychowankom ZPEW i pani Zofii Dzierwie.

ZPEW w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie