Loading


GOŁDAP. 30 października wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 5 wybrali się na „stary” cmentarz, aby posprzątać opuszczone i zapomniane groby, i zapalić znicze, które młodzież zbierała przez ostatnie dni. Klasa III szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią Wiolettą Pietrołaj samodzielnie wykonała kilka zniczy. Efekty naszej pracy były szybko widoczne.

Opiekunki samorządu i wolontariatu, panie Bożena Gojlik, Ewa Ruszewska i Agnieszka Tomaszewska-Skoczeń, dziękują uczniom za zaangażowanie w tej niezwykłej i wzruszającej akcji.

SP5 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie