Loading


BOĆWINKA, JABŁOŃSKIE. Dwóm szkołom z powiatu gołdapskiego udało się uzyskać dofinansowanie w rządowym programie „Aktywna tablica”. Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap podpisała umowę z Kuratorium Oświaty w Olsztynie na kwotę 22.400zł. Szkoła Podstawowa w Boćwince oraz Szkoła Podstawowa w Jabłońskich, dla których organem prowadzącym jest fundacja, doposażą swoje pracownie w tablice interaktywne i niezbędne do cyfryzacji zajęć narzędzia.

Kuratorium Oświaty w Olsztynie otrzymało 111 wniosków od organów prowadzących szkoły podstawowe, dotyczących 239 placówek. Wnioski było można składać do 31 sierpnia. Program Aktywna Tablica obejmuje wyposażenie szkół w materiały dydaktyczne tj. tablice interaktywne, projektory UST, głośniki, czy interaktywne monitory dotykowe.

Piotr Wasilewski
prezes zarządu Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie