Loading


BOĆWINKA. 27 października w Szkole Podstawowej w Boćwince odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka, starszaka i ucznia. To był bardzo ważny dzień w życiu naszych najmłodszych. Dzieci pokonały tremę i zaprezentowały się rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły i starszym kolegom w pięknym programie artystycznym. Z wielkim zaangażowaniem śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pokazały swoje umiejętności taneczne.

Po części artystycznej przyszła pora na uroczyste ślubowanie i pasowanie. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz książki.

Dzieci były bardzo dumne z tego że mogły wystąpić przed swoimi rodzicami i pokazać im to, czego się nauczyły, a rodzice ze wzruszeniem obserwowali swoje pociechy. Po zakończeniu części oficjalnej na małych artystów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Część artystyczną przygotowały panie: Anna Kolankiewicz (przedszkolaki), Olga Artemiuk (starszaki) i Anna Stasińska (klasa 1).

SP Boćwinka

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie