Loading


GOŁDAP. Początek tegorocznej jesieni sprzyjał organizacji wycieczek rowerowych. Z dobrej pogody skorzystali uczniowie klacy Vc z gołdapskiej trójki, którzy zaprosili do udziału w wyjeździe również członków swoich rodzin. Wspólnie wyruszyli na rajd pod hasłem „Poznajemy tajemnice Lasu Kumiecie”.

Podczas rowerowej wędrówki przez las udało się odnaleźć i obejrzeć niektóre obiekty należące
do kompleksu Robinson, będące świadkami historii II wojny światowej. Kolejnym etapem wycieczki był przejazd dzielnicą uzdrowiskową oraz postój z ogniskiem na plaży miejskiej. Tam odbył się quiz podsumowujący zdobyte wiadomości.

Uczniowie Vc udowodnili, że udało się im zapamiętać dużo wiadomości o ciekawej historii Lasu Kumiecie.

SP3 Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!