Loading


GOŁDAP. „Zamiast chipsów zjem jabłuszko, bo ja dbam o swe serduszko” – takim hasłem grupa 3-latków ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi obchodziła święto jabłka. Ponieważ jabłko to pyszny, zdrowy i pełen witamin owoc, to jednym z celów tego święta było przybliżenie dzieciom jego wartości odżywczych i walorów prozdrowotnych, jak również zachęcenia wszystkich przedszkolaków do ich jedzenia. Z okazji święta nasze główki od rana zaczerwieniły się od papierowych jabłuszek. Były czytane wiersze, organizowane zabawy, dzieci wykonały wydzieranki o kształcie jabłuszka. Na zakończenie święta dzieci wypełniały galaretką połówki jabłuszek, co okazało się niełatwym zadaniem. „Krabiki” sobie jednak i z tym poradziły. Święto jabłka zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem.

Bożena Kimera-Dąbkowska

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!