Loading


GOŁDAP. Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi uczestniczyła w trzydniowym spotkaniu młodzieży aktywnej w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Mrągowie. Głównym celem przedsięwzięcia była integracja uczestników OHP z województw: podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Podczas spotkania uczestnicy wymienili doświadczeń oraz omówili efekty realizacji inicjatyw przeprowadzonych w jednostkach macierzystych na rzecz środowiska lokalnego. Poza tym młodzież uczestniczyła w warsztatach w Izbie Mazurskiej, poznała bliżej miasto Mrągowo dzięki udziałowi w grze miejskiej, a także poznała ciekawe historie związane z Warmią i Mazurami uczestnicząc w wieczornym spotkaniu przy ognisku z miejscowym „bajarzem”.

CKiW OHP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!