Loading


GOŁDAP. 27 września po raz kolejny oddziały przedszkolne SP3 odwiedził zaprzyjaźniony teatrzyk Studia Krak-Art z Krakowa. Tym razem przyjechali do nas z bajką pt. „Wilk i zając”. Dzieci poznały wesołego i żartobliwego zająca, wcielającego się w policjanta, dentystę i właściciela restauracji, który na swojej drodze spotykał wilka. Pełna humoru opowieść nie tylko rozbawiła wszystkie dzieciaki, ale również uczyła prawidłowych zachowań w przeróżnych sytuacjach życiowych. Przedstawienie było także niesamowitą okazją do spróbowania sił w roli aktorów . Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie i zagrały z bohaterami kilka ciekawych scen.

wychowawczynie grup: „Rekinki'” i „Mali Giganci'”

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!