Loading


GOŁDAP. 29 września w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się kiermasz zdrowej żywności. Wydarzenie zorganizowano w związku z ogólnopolską zbiórką żywności i akcją "Podziel się posiłkiem". Uczniowie, rodzice i wychowawczynie klas 3a, 3b i 3f przygotowali na ten dzień przepyszne zdrowe posiłki. Były kanapki, sałatki warzywne, ciasta i babeczki z owocami, pyszne świeże owoce i soki domowej roboty.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem małych i dużych. Dzieci chętnie kupowały zdrowe jedzenie i ze smakiem zjadały nabyte produkty. Zebrane pieniądze przekazane zostały na rzecz stołówki szkolnej i rady rodziców.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc przy stoisku.

wychowawczynie: J. Lipińska, K. Miernik i W. Waraksa

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!