Loading


GOŁDAP. Od września ponownie zaczęliśmy naszą przygodę z Masterchef Junior w grupie 5-latków. Jest to kolejny rok cyklicznych zajęć kulinarnych, które odbywają się w ramach programu „Żółty talerz". Podczas zajęć przedszkolaki przygotowują podwieczorki, robią ciasta, ciasteczka, soki i inne pyszności. Samodzielne przygotowanie potraw sprawia dzieciom wielką radość i zachęca do poznawania nowych smaków. Tym razem na naszych stołach zagościło własnoręcznie wykonane, zdrowe ciasto marchewkowe. Masterchef Junior to doskonała okazja do zapoznania dzieci z zasadami zdrowego żywienia i wykształcenia w nich odpowiednich nawyków zachowania się przy stole.

Joanna Słupecka i Renata Namiotko
wychowawczynie grupy „Rekinków”
SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie