Loading


GOŁDAP. W tym roku święto rodziny w klasie 3e z SP3 zbiegło się z jednocześnie z pożegnaniem z dotychczasową wychowawczynią i z zakończeniem pierwszego etapu edukacyjnego. Z tej okazji postanowiliśmy urządzić klasowego grilla na posesji u Maćka, ucznia naszej klasy, po uprzednim zaproszeniu nas przez jego rodziców. Chociaż nie wszyscy mogli przybyć na umówione spotkanie, to jednak ci, którzy przybyli, bawili się doskonale. Były zabawy z balonami, zawody sportowe na wesoło i gra w dwa ognie. Udział rodziców w tej zdawałoby się dziecięcej grze, wzbudził prawdziwe emocje. W chwilach między zabawą, można było przekąsić pyszne kiełbaski z grilla. Dziękujemy bardzo państwu Paszkiewiczom za udostępnienie nam swojego podwórka w celu spotkania integrującego zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Jolanta Naumowicz-Repucha

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie