Loading


GOŁDAP. W połowie czerwca klasy 3e i 2c z SP3 wybrały się na wycieczkę do Giżycka i Węgorzewa. Pierwszym etapem naszej podróży był rejs statkiem po jeziorze Niegocin. Następnie pojechaliśmy do Węgorzewa. Tam zwiedziliśmy Muzeum Kultury Ludowej i uczestniczyliśmy w zajęciach prowadzonych w pracowni ceramicznej. Z gliny wykonaliśmy prawdziwe arcydzieła, które już wypalone w piecu garncarskim, przywiózł nam na koniec roku szkolnego dziadek Julii, sprawiając nam ogromną niespodziankę i radość. Dziękujemy dziadkowi Julii za przysługę, a rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki.

Jolanta Naumowicz-Repucha, Ewa Jurewicz

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie