Loading


POGORZEL. 23 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Pogorzeli nastąpiło wręczenie nagrody komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Jury dokonało wyboru 15 laureatów prac plastycznych nadesłanych na Konkurs Kalendarzowy ph. „Przygody Iskierki i Płomyka”, który był skierowany do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Polegał na zobrazowaniu historyjki zamieszczonej na drugiej stronie kalendarza plakatowego. Na konkurs nadesłano 1916 prac plastycznych. 238 zakwalifikowało się do ścisłego finału.

Wśród 15 laureatów konkursu znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej w Pogorzeli Anastazja Warakomska, która wraz z mamą odebrała nagrodę z rąk komendanta powiatowego PSP w Gołdapi bryg. Krzysztofa Giedrojcia.

Anastazji, rodzicom, nauczycielom i dyrekcji szkoły gratulujemy osiągnięcia ogólnopolskiego sukcesu.

st. kpt. Kamil Pawlukanis

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie