Loading


GOŁDAP. 23 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Podczas uroczystości wręczono uczniom dyplomy i nagrody za udział w konkursach oraz zawodach. Odbyło się również wręczenie świadectw wychowankom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz uczniom kończącym naukę w zespole. Rozdano także podziękowania rodzicom aktywnie uczestniczącym w życiu klas i szkoły.

Uroczystość uświetniły dwa występy: przedszkolaków w utworze „Żyrafa Monika” oraz uczniów II-III SP w piosence „Wakacje”. Na zakończenie dyrektor Anna Kuskowska podziękowała pracownikom placówki za zaangażowanie a zaproszonym gościom, rodzicom i opiekunom za przybycie i owocną współpracę.

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!

ZPEW w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie