Loading


GOŁDAP. Uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Gołdapi oficjalnie zakończyli dziś naukę w tejże szkole. Uroczystość pożegnalna  odbyła się przed południem w hali OSiR. Podczas niej uczniowie klas III przekazali sztandar szkoły młodszym uczniom. Przedstawione zostały wyniki w nauce poszczególnych klas i najlepszych uczniów, wręczono świadectwa i nagrody.Wśród 143 uczniów klas trzecich 24 ma średnią 5,0 i więcej (średnia szkoły w tym roku to 3,4). Najwyższe średnie ocen mają: Karol Siemieniuk (5,88- klasa 3a), Oliwia Kibitlewska (5,88- klasa 3a), Izabela Konopka (5,82 - klasa 3d) i Agnieszka Gutowska (5,78 - klasa 3c). Najwyższe średnie wśród trzech klas mają klasy: 3a - 4,9 (najwyższa w szkole), 3d - 4,23 i 3c - 4,0.

Podczas uroczystości wręczono też Nobeliusze. To szkolna nagroda wręczana uczniom, którzy uzyskują najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego, mają średnią ocen powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie. W tym roku statuetki otrzymali: Karol Siemieniuk, Julia Żuławska, Oliwia Kibitlewska, Agnieszka Gutowska, Katarzyna Komorowska, Martyna Bartoszuk i Ewelina Cierzniak.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie