Loading


GOŁDAP. W Gimnazjum nr 1 w Gołdapi w roku szkolnym 2016/17 był realizowany projekt „Matematyka procentuje, muzyka relaksuje, a nałóg życie rujnuje”. Jego celem było dostarczenie wiedzy w zakresie uzależnień, uświadomienie uczniom zagrożeń dla ich zdrowia i życia płynących z nałogów, rozbudzenie wśród uczestników zainteresowań matematycznych, gastronomicznych i ekonomicznych, pokazanie młodzieży możliwości alternatywnego spędzania wolnego czasu w postaci zajęć muzykoterapeutycznych oraz wyładowania negatywnych emocji poprzez zabawę i taniec.

Realizację projektu zakończono 14 czerwca. W ramach przedsięwzięcia odbyły się warsztaty profilaktyczne dla młodzieży poprowadzone przez Stowarzyszenie Nowe Możliwości – Żyj poza klatką, zajęcia muzykoterapii, choreoterapii, projekt "Matematyka w kuchni", spotkanie młodzieży i rady pedagogicznej z funkcjonariuszem policji. Podsumowanie projektu i nagrodzenie uczniów go realizujących odbyło się 6 czerwca podczas Święta Szkoły.

koordynatorzy projektu
Gimnazjum nr 1 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie