Loading


POGORZEL/KRAJ. 11 maja w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 17 w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 pod hasłem „Przygody Iskierki i Płomyka”. Skierowany on był do dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych. Polegał na zobrazowaniu historyjki zamieszczonej na drugiej stronie kalendarza plakatowego. Na konkurs nadesłano 1916 prac plastycznych, a 238 zakwalifikowało się do ścisłego finału. Jury konkursowe wyłoniło 15 laureatów. Wśród nich znalazła się praca Anastazji Warakomskiej, uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Pogorzeli. Zajęła ona 10 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz listy gratulacyjne komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej, które zostaną przekazane za pośrednictwem właściwych komendantów powiatowych lub miejskich PSP na terenie kraju. Wręczenie nagród nastąpi podczas zakończenia roku szkolnego w szkołach, do których uczęszczają laureaci.

SP w Pogorzeli

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!