Loading


GOŁDAP/WARSZAWA. Trzy dni spędziliśmy w Warszawie, chociaż nocowaliśmy w Łomiankach. 7 maja pojechaliśmy do stolicy w składzie 44 uczniów z klas IVa, Va, VIa oraz: pani Agnieszka, 2 panie Gosie i pan Andrzej. Od razu po przyjeździe rozejrzeliśmy się z tarasu widokowego na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki, aby zorientować się w terenie naszej wyprawy. Następnie udało się nam uratować z tonącego statku, oczywiście w Centrum Nauki Kopernik. Tam też wykonaliśmy wiele badań, doświadczeń z wodą, elektrycznością, dźwiękiem, światłem. Świetnie się przy tym bawiliśmy. I lataliśmy „Na skrzydłach marzeń” w Planetarium Niebo Kopernika. Ogromne emocje towarzyszyły nam podczas zwiedzania Stadionu Narodowego, gdzie dosłownie na każdym kroku czuliśmy obecność naszych piłkarzy, a w uszach słyszeliśmy wiwatujących kibiców. Siedzieliśmy w lożach dla VIP-ów. Chcieliśmy zostać tu jak najdłużej i wtedy Oliwka wypowiedziała do naszego przewodnika słowa, które powiedzieć chciał każdy z nas „Przygarnijcie mnie...”. Podczas wizyty w Warszawie spacerowaliśmy po parku w Łazienkach Królewskich, skakaliśmy w parku trampolin Hangar 646, ze wzruszeniem oglądaliśmy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

A teraz zmiana formy notatki, ponieważ niektórzy z nas wolą pisać wierszem.

Na Starym Mieście też byliśmy,
Zamek Królewski, Syrenkę i wiele ciekawych miejsc tam zwiedziliśmy.
W kinie 6D seans „Oczami kota” oglądaliśmy,
tam też porządnie się wykrzyczeliśmy.
Rozrywek nam nie zabrakło,
zwiedzać Warszawę było warto!

uczniowie klasy Va ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!