GOŁDAP. W piątek, 21 marca na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbyły się zawody gimnazjalne Aquarun o Puchar Dyrektora Szkoły Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi.

Młodzież gimnazjalna rywalizowała w kategoriach klas I-III. Każdą klasę reprezentowało 10 uczniów: 5 reprezentantów brało udział w sztafecie pływackiej 2x25m, a 5 w konkurencji lekkoatletycznej - bieg 5x2 okrążenia hali.

Przerwy pomiędzy zawodami wypełniały dźwięki gimnazjalnego zespołu rockowego oraz pokaz projektu tanecznego "Trzymaj Formę".

wyniki - klasy pierwsze:

  1. Ie
  2. Is
  3. Ia
  4. Id
  5. Ic
  6. Ib

wyniki - klasy drugie

  1. IId
  2. IIa
  3. IIb
  4. IIc

wyniki - klasy trzecie

  1. IIIc
  2. IIId
  3. IIIi
  4. IIIs

Najlepszy czas zawodów uzyskała klasa IId, która zwyciężyła w kategorii open, wygrywając główną nagrodę zawodów - Puchar Dyrektora Gimnazjum. Puchar dla zwycięskiej sztafety w pływaniu również przypadł klasie IId, a jego fundatorem był przewodniczący SZS w Gołdapi Marian Mioduszewski. Pozostałe klasy zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowymi dyplomami. Bardzo cieszy frekwencja imprezy. W sumie w zawodach wystartowało ok. 170 zawodników. Nauczyciele wychowania fizycznego składają serdeczne podziękowania Marianowi Mioduszewskiemu za udostępnienie aparatury mierzącej czas na pływalni i pracownikom kompleksu za pomoc w sędziowaniu.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.