GOŁDAP. Uczniowie klasy 7a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wzięli udział w rajdzie rowerowym ph. ”Poznajemy uroki naszej okolicy - ścieżkami Green Velo”.

GOŁDAP. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 spotkali się z Tomaszem Dobrzyńskim i Joanną Niewińską z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

GOŁDAP. Uczniowie z klasy 1b z SP3 już po raz drugi przyłączyli się do obchodów nietypowego święta, a mianowicie Międzynarodowego Dnia Kropki, którego celem jest rozwijanie u dzieci pomysłowości, kreatywności, wytrwałości w pokonywaniu trudności i wiary we własne możliwości.

GOŁDAP. Wrześniowa sobota okazała się idealnym dniem na organizację spływu kajakowego, na który wybrali się uczniowie klasy 7c wraz z rodzicami i wychowawczynią. Wspólne kajakowanie na pożegnanie wakacji i powitanie nowego roku szkolnego powoli staje się tradycją w tej klasie.

GOŁDAP. W poniedziałek, 2 września, o godzinie 9 w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

GOŁDAP. Uczniowie SP1 zakończyli tydzień wakacyjnych zajęć, które zapoczątkowały działania prowadzone w naszej szkole pt „Umiem mądrze spędzać wolny czas”, finansowane ze środków gminy Gołdap.

GOŁDAP. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbyła się wczoraj o 9:00 w hali sportowej OSiR.

GOŁDAP. W całym powiecie gołdapskim pracownicy oświaty, uczniowie oraz rodzice spotykali się wczoraj na uroczystych inauguracjach nowego roku szkolnego 2019/2020. Starosta Marzanna Wardziejewska i wicestarosta Andrzej Ciołek uczestniczyli w uroczystych apelach w LO, ZPEW i ZSZ w Gołdapi.

KRAJ / POWIAT GOŁDAPSKI. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Dziś odbywają się uroczyste powitania uczniów, jutro będzie już normalny dzień nauki.

BOĆWINKA. Uczniowie klasy pierwszej oraz zerówki wraz ze swoimi wychowawczyniami Olgą Artemiuk i Magdaleną Markowską wzięły udział w ogólnopolskim Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej”.

GOŁDAP. W czerwcu uczniowie klas 4a i 4c Szkoły Podstawowej nr 3 przebywali na zielonej szkole w małej miejscowości Piękna Góra koło Giżycka. Program pod hasłem "Learn&Fun" był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, grami i zabawami.

GOŁDAP. W dniach 17 i 18 czerwca dwie grupy 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi uroczyście żegnały przedszkole prezentując wspaniałą część artystyczną.

GOŁDAP. 10 czerwca roku uczniowie klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wybrali się rowerami pod Piękną Górę. Celem wycieczki była kręgielnia

GOŁDAP. Jako koordynatorka akcji „Gołdap miastem bez elektrośmieci” informuję, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi zdobyła nagrodę główną w tegorocznym konkursie programu" Miasto bez elektrośmieci".

GOŁDAP. Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim koniec przygody z kodowaniem, w którym brały udział sześciolatki z SP1.

GRABOWO. W dniach od 6 do 8 czerwca klasa 5b ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie wraz z wychowawczynią postanowili w sposób aktywny spędzić czas na biwaku zorganizowanym w Słonecznym Zakątku OSiR w Gołdapi.

GRABOWO. 7 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie uczestniczyli w wyjeździe do schroniska dla psów w Kośmidrach.

GOŁDAP. W ostatnim tygodniu maja uczniowie klas trzecich gimnazjum gościli z wycieczką krajoznawczą w Krakowie. Najliczniejszą grupą byli uczniowie z klasy 3c, a skład uzupełniła młodzież z klas 3b i 3f.

GOŁDAP. 6 czerwca dzieciaki z klas 0a i 0b ze były na wycieczce w Ełku. W sali zabaw odbywały podróże pirackim statkiem, wędrowały po sieciach pajęczych, skakały na trampolinach, zjeżdżały na zjeżdżalniach wprost do basenów z piłeczkami i gąbkowymi klockami, pokonywały tory przeszkód, bawiły się w kącikach tematycznych, zjeżdżały na torze pontonowym, budowały z zamki z gigantycznych klocków, urządzały wyścigi jeździków.


Wyszukiwarka

Loading