Loading

GOŁDAP. 23 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

GRABOWO. 19 czerwca uczniowie ZS w Grabowie zwiedzili bardzo interesujące ekspozycje prezentowane w Muzeum Powstania Warszawskiego.

POGORZEL. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Pogorzeli.

GOŁDAP. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi.

GOŁDAP. W dniach 5-9 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi wraz z opiekunkami oraz wspierającymi ich rodzicami wzięli udział w wycieczce po Polsce.

GOŁDAP. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GIŻYCKO. 14 czerwca Kamil Jabłoński i Tymoteusz Walc oraz rezerwowy Piotr Górski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi sięgnęli po złoty medal w finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej w Giżycku.

POGORZEL. Szukanie zaginionego skarbu, łowienie rybek czy rzut kołem ratunkowym do celu to tylko niektóre z wielu niesamowitych przygód, które w Dniu Dziecka zostały przygotowane przez załogę piracką z Pogorzeli.

GOŁDAP. Uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Gołdapi oficjalnie zakończyli dziś naukę w tejże szkole. 

BOĆWINKA. Kapsuła czasu to pojemnik, w którym umieściliśmy zdjęcia i filmy na 10 lat.

GOŁDAP. W Gimnazjum nr 1 w Gołdapi w roku szkolnym 2016/17 był realizowany projekt „Matematyka procentuje, muzyka relaksuje, a nałóg życie rujnuje”.

LISY. 2 czerwca Szkoła Podstawowa w Lisach po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed dziećmi, ich rodzicami oraz mieszkańcami.

GOŁDAP. 14 czerwca czterolatki z grupy B z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi odwiedziły Bibliotekę Publiczną. Dzieci miały okazję obejrzeć bogaty księgozbiór przeznaczony dla nich.

GALWIECIE. Na początku roku szkolnego nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Galwieciach podjęli decyzję o przystąpieniu do I Mazurskiego Konkursu na Projekty Edukacji Patriotycznej „Polska nasza Ojczyzna”.

GOŁDAP. Podczas zajęć funkcjonariusze SG przedstawili mechanizmy stosowane przez osoby zajmujące się handlem ludźmi. Uczestnicy dowiedzieli się, jak chronić się przed manipulacją.

GRABOWO. 19 maja w Zespole Szkół w Grabowie odbył się apel podsumowujący szkolną kampanię „Zakręceni na czytanie” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pod hasłem „Łączą nas książki” oraz tygodniową kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.

BOĆWINKA. Już od kilku lat uczniowie Szkoły Podstawowej w Boćwince biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Lingwistycznym „Big Ben” (język angielski) oraz „Młody Lingwista” (język polski i język angielski).

GIŻYCKO. Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi z klasą skończyli rok w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. W środę, 31 maja w Giżycku wywalczyli srebrny medal w finale mistrzostw województwa w mini siatkówce „dwójek” chłopców.

GRABOWO. „Gdzie misjonarze - tam nadzieja” - Filip Juklewicz, uczeń klasy trzeciej gimnazjum w Zespole Szkół w Grabowie, ułożył piosenkę pod takim właśnie tytułem i zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Mój Szkolny Kolega z Misji".

GALWIECIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Galwieciach świętowali Dzień Dziecka na wycieczce szkolnej do Gołdapi.

JABŁOŃSKIE. 30 maja w Szkole Podstawowej w Jabłońskich odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” połączony z Dniem Dziecka.

OLSZTYN. Wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

GOŁDAP. 2 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi rozdane zostały nagrody uczniom szkół z terenu powiatu gołdapskiego, którzy zajęli najlepsze miejsca w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017.

GOŁDAP. Dwaj funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi: kpt. mgr inż. Michał Herman oraz kpt. mgr Bogdan Mielnik uczestniczyli w spotkaniu z młodzieżą CKiW OHP.

GOŁDAP. W dniach 24-26 maja młodzież z CKiW OHP w Gołdapi brała udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej pt. ”Europa da się lubić”.

GOŁDAP. 17 maja Bibliotekę Publiczną w Gołdapi odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi (pięciolatki i trzylatki).

GOŁDAP. 17 maja w Zespole Szkół w Grabowie był dniem profilaktyki. To już drugie takie wydarzenie w roku szkolnym 2016/2017.

GOŁDAP. 30 maja grupa 0d ze Szkoły Podstawowej nr 3 świętowała „Dzień Rodziny”.

GOŁDAP. 17 maja uczniowie kl. 2b ze Szkoły podstawowej nr 2 w Gołdapi odwiedzili Bibliotekę Publiczną.

DUBENINKI. 5 maja grupa 19 uczniów pod opieką nauczycielek Anny Krygier i Iwony Lipiec uczestniczyła w akcji sprzątania lasu i sadzenia drzew.

logowanie