Loading


GOŁDAP. W tym roku święto rodziny w klasie 3e z SP3 zbiegło się z jednocześnie z pożegnaniem z dotychczasową wychowawczynią i z zakończeniem pierwszego etapu edukacyjnego.

GOŁDAP. W połowie czerwca klasy 3e i 2c z SP3 wybrały się na wycieczkę do Giżycka i Węgorzewa. Pierwszym etapem naszej podróży był rejs statkiem po jeziorze Niegocin.

BOĆWINKA. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Boćwince.

BOĆWINKA. Jarosław Waszkiewicz, uczeń klasy III Szkoły Podstawowej w Boćwince, brał udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017.

POGORZEL. 23 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Pogorzeli nastąpiło wręczenie nagrody komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

GOŁDAP. 23 czerwca w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

GRABOWO. 19 czerwca uczniowie ZS w Grabowie zwiedzili bardzo interesujące ekspozycje prezentowane w Muzeum Powstania Warszawskiego.

POGORZEL. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Pogorzeli.

GOŁDAP. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi.

GOŁDAP. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z wczorajszego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

POGORZEL. Szukanie zaginionego skarbu, łowienie rybek czy rzut kołem ratunkowym do celu to tylko niektóre z wielu niesamowitych przygód, które w Dniu Dziecka zostały przygotowane przez załogę piracką z Pogorzeli.

GOŁDAP. Uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Gołdapi oficjalnie zakończyli dziś naukę w tejże szkole. 

BOĆWINKA. Kapsuła czasu to pojemnik, w którym umieściliśmy zdjęcia i filmy na 10 lat.

GOŁDAP. W Gimnazjum nr 1 w Gołdapi w roku szkolnym 2016/17 był realizowany projekt „Matematyka procentuje, muzyka relaksuje, a nałóg życie rujnuje”.

GALWIECIE. Na początku roku szkolnego nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Galwieciach podjęli decyzję o przystąpieniu do I Mazurskiego Konkursu na Projekty Edukacji Patriotycznej „Polska nasza Ojczyzna”.

GOŁDAP. Podczas zajęć funkcjonariusze SG przedstawili mechanizmy stosowane przez osoby zajmujące się handlem ludźmi. Uczestnicy dowiedzieli się, jak chronić się przed manipulacją.

GRABOWO. 19 maja w Zespole Szkół w Grabowie odbył się apel podsumowujący szkolną kampanię „Zakręceni na czytanie” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pod hasłem „Łączą nas książki” oraz tygodniową kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.

BOĆWINKA. Już od kilku lat uczniowie Szkoły Podstawowej w Boćwince biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Lingwistycznym „Big Ben” (język angielski) oraz „Młody Lingwista” (język polski i język angielski).

GRABOWO. „Gdzie misjonarze - tam nadzieja” - Filip Juklewicz, uczeń klasy trzeciej gimnazjum w Zespole Szkół w Grabowie, ułożył piosenkę pod takim właśnie tytułem i zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Mój Szkolny Kolega z Misji".

GALWIECIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Galwieciach świętowali Dzień Dziecka na wycieczce szkolnej do Gołdapi.

JABŁOŃSKIE. 30 maja w Szkole Podstawowej w Jabłońskich odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” połączony z Dniem Dziecka.

OLSZTYN. Wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

GOŁDAP. Dwaj funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi: kpt. mgr inż. Michał Herman oraz kpt. mgr Bogdan Mielnik uczestniczyli w spotkaniu z młodzieżą CKiW OHP.

GOŁDAP. W dniach 24-26 maja młodzież z CKiW OHP w Gołdapi brała udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej pt. ”Europa da się lubić”.

GOŁDAP. 17 maja w Zespole Szkół w Grabowie był dniem profilaktyki. To już drugie takie wydarzenie w roku szkolnym 2016/2017.

GOŁDAP. 30 maja grupa 0d ze Szkoły Podstawowej nr 3 świętowała „Dzień Rodziny”.

GRABOWO. 25 maja w Zespole Szkół w Grabowie odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Best Singer Ever”. Wystąpili przedstawiciele z ośmiu szkól z terenu powiatu gołdapskiego.

GOŁDAP. Mamcia, mamusia, mamunia – to tylko kilka cudownych imion jakie nosi matka. 26 maja uczniowie klasy 2f z SP3 zaprosili swoje mamy na zajęcia otwarte z okazji Dnia Matki.

GOŁDAP. Festyn rodzinny pod hasłem „Cyrk przyjechał” odbywa się dziś na podwórku Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.

GOŁDAP. Nietypowy prezent otrzymali uczniowie „jedynki” z klasy IIc z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Mogli przeżyć niezapomnianą przejażdżkę na koniu.

logowanie