WRÓBEL. 5 lipca nieznany sprawca ukradł z niezabezpieczonych pomieszczeń  przydomowych 50 litrów oleju napędowego oraz kanister.

GOŁDAP. 5 lipca na ul. 11 Listopada, podczas prac ziemnych, prowadzonych przez elektryków, odkryte zostały ludzkie szczątki, w tym czaszka. Według pierwszych ustaleń pochodzą one z okresu wojny. Szczątki przejęła do badań Prokuratura Rejonowa w Olecku.

GOŁDAP. 5 lipca około godziny 17.50 nieznany sprawca zatankował na stacji Orlen paliwo za 100,04zł, po czym nie płacąc odjechał.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

GOŁDAP. W nocy z 5 na 6 lipca na ul. 11 Listopada nieznany sprawca porysował karoserię oraz połamał lusterka w zaparkowanej Hondzie Civic. Poszkodowany oszacował straty na 400zł. Poszukiwanie chuligana  trwa.

GOŁDAP. 6 lipca przed południem nieznany sprawca ukradł w sanatorium telefon komórkowy, należący do pracownika placówki. Poszkodowany zostawił go w jednej z sal na parapecie, gdzie telefon miał najlepszy zasięg. Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi właściciela. Swoją stratę oszacował na 1000zł.

GOŁDAP. W nocy z 6 na 7 lipca nieznany sprawca zerwał kłódkę z drzwi w budynku gospodarczym w zakładzie elektrycznym na ul. Zatorowej, po czym ukradł znajdujące się w środku przewody i bezpieczniki. Poszkodowany oszacował straty na 11 tysięcy złotych. Co ciekawe, złodziej po wyjściu, założył na drzwi własną kłódkę.

GOŁDAP. W nocy z 6 na 7 lipca na ul. Wojska Polskiego nieznany sprawca ukradł akumulator, który zasilał sygnalizację świetlną kierującą ruchem przy budowanej obwodnicy. Straty właściciela wyniosły 300zł.

OBSZARNIKI. 7 lipca dyżurny z zakładu energetycznego powiadomił policję o kradzieży prądu przez jednego z mieszkańców wsi. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

GOŁDAP. 8 lipca o godzinie 15.35 na ul. Suwalskiej policjanci zatrzymali 35-letniego Jacka D. Mężczyzna jechał motorowerem wbrew prawomocnemu zakazowi sądowemu. Jacek D. był trzeźwy, jednoślad zabezpieczył we własnym zakresie. Za swój czyn ponownie stanie przed Temidą.

GOŁDAP. 8 lipca o godzinie 17.15 na stacji Orlen nieznana osoba zatankowała paliwo za 30zł, po czym nie płacąc odjechała. Złodziej poruszał się czarnym mercedesem na gołdapskich numerach rejestracyjnych.

GOŁDAP. 8 lipca mieszkanka miasta przez nieuwagę zostawiła na murku przy jednym ze sklepów telefon komórkowy Nokia N95. Gdy po chwili się zorientowała, że  go zapomniała zabrać, wróciła pod sklep. Okazało sie, że złodziej ją już ubiegł. Swoją stratę wyceniła na 700 złotych.

GOŁDAP. 8 lipca o godzinie 20.27 na ul. Gumbińskiej doszło do kolizji. Kierowca Opla, który jadąc w kierunku miasta zatrzymał się na znaku „stop" przed przejazdem kolejowym , ruszając zjechał trochę do tyłu i uderzył w stojący za nim samochód osobowy, prowadzony przez mieszkańca RFN. Sprawca kolizji, 43-letni Andrzej K., został ukarany 250zł mandatem i 6 punktami karnymi.