Po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr 651 przed Dubeninkami doszło do zderzenia dwóch samochodów. Z drogi podporządkowanej z Cisówka wyjeżdżał i skręcał w lewo samochód ciężarowy, przewożący 12t betonu. Od strony Gołdapi jechał zaś VW Golf. Pomimo hamowania przez kierowcę osobówki doszło do zderzenia. Podróżujące VW Golfem 3 osoby zostały odwiezione do szpitala w Gołdapi. Na szczęście ich obrażenia nie są znaczne i nie muszą w nim pozostać. Na miejscu kolizji policjanci przesłuchali i przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu kierowcę ciężarówki. Był trzeźwy.

Funkcjonariusze policji do czasu przesłuchania kierowcy VW Golfa nie przesądzają o winie żadnego z kierowców. Sprawa wyjaśni się najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilku godzin.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

„Publiczność", która zgromadziła się w pobliżu miejsca kolizji zwraca uwagę na źle wykoszone pobocza w pobliżu skrzyżowania.

- Jest tylko skoszony fragment pobocza - mówi jeden z mężczyzn. - Kiedyś koszone były tu także skarpy i widoczność w tym miejscu była dużo lepsza.

Droga wojewódzka była zablokowana przez ponad godzinę. Strażacy-ochotnicy z Dubeninek zorganizowali objazd bocznymi drogami. W tej chwili ruch odbywa już się normalnie.