GOŁDAP. 23 czerwca o godzinie 12.25 funkcjonariusze policji zatrzymali 34-letniego Janusza S. Mężczyzna jechał Skodą mając 2,12 promila (1,01mg/dm3) alkoholu w wydychanym powietrzu.

GOŁDAP. Kierowca Forda Transita, który 25 czerwca potrącil na przejściu dla pieszych kobietę, był pod wpływem alkoholu. Podczas badania wydmuchał 0,78 promila (0,37mg/dm3).

DROGA W650. 25 czerwca na drodze wojewódzkiej tuż za Baniami Mazurskimi w kierunku Węgorzewa doszło do wypadku drogowego. Kierująca VW jadąc od strony Węgorzewa pokonywała zakręt jadąc środkiem drogi. Z przeciwka nadjechał samochód ciężarowy. Kierowca, gdy zauważył osobówkę, próbował hamować i odbić na prawe pobocze, ale niestety, nie udało się. Doszło do czołowego zderzenia. Kierująca VW Passatem kobieta, z bardzo ciężkimi obrażeniami ciała, została odwieziona do szpitala w Giżycku.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

BANIE MAZURSKIE. 25 czerwca o godzinie 13.40 doszło do wypadku drogowego. Kierujący Polonezem Atu Aleksander C. nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. On i pasażer auta z ogólnymi potłuczeniami ciała trafili do szpitala w Giżycku. Kierowca był trzeźwy.


fot. Paweł Milewski

BANIE MAZURSKIE. 27 czerwca o godzinie 20.45 na ul. Kościuszki straż graniczna zatrzymała 23-letniego Wojciecha J. Mężczyzna jechał Fordem Escortem, mając 1,3 promila (0,62mg/dm3) alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo miał też orzeczony sądowy, prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwa odpowie ponownie przed sądem.