GÓRNE. W nocy z 15 na 16 czerwca nieznany sprawca po wyłamaniu kłódek zabezpieczających wlewy do baków w dwóch samochodach ciężarowych ukradł z nich 200 litrów oleju napędowego.

GOŁDAP. W nocy z 13 na 14 czerwca nieznany sprawca ukradł z jednej z posesji przy ul. Żeromskiego kosiarkę spalinową Viking o wartości 700zł.

GOŁDAP. Między 9 a 17 czerwca nieznany sprawca ukradł trzy koszulki wiszące na sznurku na balkonie w budynku przy ul. Jaćwieskiej. Poszkodowany oszacował swoją stratę na 350zł.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

DUBENINKI. W nocy z 19 na 20 czerwca nieznany sprawca wybił 4 szyby w oknach w jednym z domów przy ul. Mereckiego. Poszkodowany właściciel budynku oszacował straty na 2 tysiące złotych.

GOŁDAP. 20 czerwca o godzinie 15.40 przy Pl. Zwycięstwa zatrzymany został 17-letni Marcin W., który jechał motorowerem. Okazało sie, że nastolatek był pod wpływem alkoholu. Ze względu na jego dużą zawartość w organizmie, został odwieziony do szpitala na obserwację. Tam pobrano mu też krew do badań.

DUBENINKI. W nocy z 20 na 21 czerwca nieznany sprawca wybił szybę wystawową w sklepie Lewiatan. Straty wyniosły niecałe 250zł. Poszukiwanie sprawcy wykroczenia trwa.

DĄBIE. W nocy z 20 na 21 czerwca nieznany sprawca wykorzystując fakt, iż właściciel jednego z domów spał, ukradł z niego 450zł. Policja jest już na tropie złodzieja.