Dwóch kierowców straciło wczoraj prawa jazdy oraz zostało ukaranych wysokimi mandatami za znaczące przekroczenie dopuszczalnej prędkości poza obszarem zabudowanym.
30 czerwca około godziny 14:30 policjanci gołdapskiej drogówki pełniący służbę na drodze krajowej nr 65 w Dzięgielach zatrzymali do kontroli kierującego Chryslerem. Powodem interwencji było rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50km/h, jechał z prędkością 105km/h. Za kierownicą siedział 39-letni mężczyzna, Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy oraz nałożyli mandat karny w wysokości 1500zł. Dodatkowo na konto kierowcy trafiło 13 punktów karnych.
Tego samego dnia około godziny 20:30 w Regielach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na DK65 kierującego Hyundaiem. 32-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego przekroczył dopuszczalną prędkość o 56 km/h. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70km/h, jechał z prędkością 126km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, nałożyli mandat karny w wysokości 1500zł, a do jego konta zostało dopisanych 13 punktów karnych.
Do zderzenia się dwóch samochodów doszło w poniedziałek około 17:50 na drodze krajowej 65 pod Dzięgielami. Jedna osoba trafiła do szpitala.
72-letnia mieszkanka powiatu gołdapskiego uwierzyła, że rzekomy marynarz potrzebował jej pomocy. Straciła 27500 złotych.
Do dużego pożaru doszło dziś rano na terenie jednostki wojskowej w Gołdapi.
Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi prowadzi poszukiwania zaginionej 37-letniej ***.
Gołdapscy policjanci przeprowadzili wczoraj czterysta kontroli trzeźwości kierujących pojazdami. Jedna osoba "za kółkiem" była nietrzeźwa.
27-latka awanturowała się podczas interwencji policji. Funkcjonariusze ujawnili przy niej oraz w jej mieszkaniu substancje, których posiadanie może być zabronione.
To był dopiero początek „
Kolejna osoba straciła prawo jazdy na DK65 jadąc ponad sto km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50km/h.
33-latek ma zakaz kierowania samochodem, mimo to usiadł za kierownicą Volkswagena. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Kierujący rowerami ze wspomaganiem elektrycznym i hulajnogami elektrycznymi znaleźni się wczoraj na celowniku gołdapskiej policji. Posypały się mandaty.
84-letnia mieszkanka gminy Banie Mazurskie nie dała się oszukać. Jej postawa może być przykładem dla innych seniorów.
W okolicach Placu Zwycięstwa w Gołdapi została znaleziona dziś znaczna suma pieniędzy. Czeka ona na właściciela w Komendzie Powiatowej w Policji w Gołdapi.
Utrata równowagi i nagłe zderzenie z przeszkodą - tak zakończyła się środowa przejażdżka pewnego rowerzysty w Baniach Mazurskich.
Zakończyły się poszukiwania zaginionego kilka dni temu 23-letniego mieszkańca Gołdapi. Mężczyzna nie żyje.
Policjanci z gołdapskiej drogówki surowo ukarali kierowcę, który w poniedziałek poza obszarem zabudowanym jechał z prędkością o 57 km/h większą niż pozwalały na to znaki.